Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Польські гості на Надвірнянщині

  

  
Сьогодні голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та директор Прикарпатського військово-спортивного ліцею Микола Мартинюк  зустрілися з делегацією в складі вчителів та учнів Сільськогосподарської школи з польського міста Пруднік. Відповідно до Угоди про співпрацю і обмін  учнів між Сільськогосподарською школою (м. Пруднік Польща) і Прикарпатським військово-спортивним ліцеєм-інтернатом від 20.06.2016 року триває співпраця. Угода передбачає обмін молоді, пізнання та навчання історії держав, поширення здорового способу життя, обмін досвідом щодо організації спортивних змагань, культурних заходів, конкурсів.
Під час зустрічі Олександр Кеніз привітав польських школярів та відзначив, що відносини між нашими країнами повинні будуватися в першу чергу на налагодженні зв’язків між молоддю наших двох країн. 
Гості з Польщі подякували  за теплий прийом і зазначили, що за час перебування на Надвірнянщині почерпнули для себе багато корисного та цікавого.
Насамкінець посадовці передали пам’ятні подарунки про наш край. В рамках візиту відбулася товариська зустріч із міні – футболу, змагання із силових видів спорту «Міні-стронгмен» між командами ліцеїстів та учнів Сільськогосподарської школи, проведення різноманітних екскурсій цікавими місцями Карпат.  Пізнавальною стала й екскурсія пам’ятними місцями Івано-Франківська, Галича та інших міст. Діти ознайомилися з навчально-матеріальною базою навчальних закладів. А ще гості були присутніми на виборах Голови Комісії Честі ліцеїста ПВСЛІ. Перед від’їздом додому зробили спільну світлину.   
  
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *