Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Польський досвід ревіталізації міст, як основа до розробки концепції ревіталізації українських міст”

ГО “Товариство Лева” м. Львів та “Terra Humana” м.Варшава, Польща реалізовують проект “Ревіталізація: як нова ідея щодо сталого розвитку міст. Польські ідеї із сфери ревіталізації для українських міст-самоврядування міст у публічній дипломатії”, що фінансується Міністерством Закордонних справ Республіки Польща.
З 28 по 30 жовтня 2019 року в міській бібліотеці для юнацтва в м. Надвірна проходить трьохденний семінар на тему “Польський досвід ревіталізації міст, як основа до розробки концепції ревіталізації українських міст”.
Експертами є:
-Едита Кучма-секретар ради гміни Дидня (сільська гміна у східній Польщі. Належить до Березівського повіту, Підкарпатське воєводство), спеціаліст з інвестицій, просторового землевпорядкування та фондів підтримки.
-Ернест Новак – бурмістр м.Загуж (Підкарпатське воєводство).
-Павел Ментельські – тренер, консультант з питань стратегії, програм та аудиту сталого розвитку, управління в місцевому самоврядуванні та НУО, розробки та управління проектами, програмами та планами місцевого самоврядування (Підкарпатське воєводство).
Партнерами в реалізації проекту в м. Надвірна є громадські організації “Надвірнянська філія Студентського братства”, “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” та відділ культури райдержадміністрації.
Учасниками семінару є представники громадських організацій, районних установ, працівники міської ради та райдержадміністрації.
Метою проведення семінару є передача знань і позитивного практичного досвіду Польщі та розробка концепції ревіталізації територій і об’єктів міста Надвірна.

Довідково:
Ревіталізація – (від лат. re … — відновлення та vita — життя, дослівно: повернення життя) поняття, що використовується в науковій і практичній діяльності, яке характеризує процеси відновлення, оживлення, відтворення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *