Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пом’янімо братів і сестер українців, які загинули від голодоморів

Шановні краяни!

Шановні краяни!
Минуло  понад 80 років відтоді як сталінський режим здійснив чергову, найжахливішу спробу знищити український народ. Продовжувачі традицій московської імперії, більшовики, ціною мільйонів жертв ні в чому неповинних людей намагалися підкорити, підім’яти під себе Україну. Голодомор 1932-33 рр. був штучно організованою акцією проти українців, які не бажали бути слухняним елементом тоталітарної совіцької машини. Це була одна з тих вселенських катастроф, після яких цілі народи відходили у небуття. За різними підрахунками загинуло від 4 до 10 мільйонів громадян,  а це,- населення цілих держав.                                                 
Сьогодні є очевидним, що головною причиною Голодомору стала політика тоталітарного сталінського режиму – фізичне знищення усіх класових та національних ворогів, тобто, людей, які мали свою думку щодо спільного життя в московській «тюрмі народів». Головним аргументом такої політики був Голод: «Голодний – покірний».
 
Які наслідки має Голодомор для України?

В Україні майже не лишилося людей місцевого походження 1928-33 років народження, більшість з яких померли з голоду. Ціле покоління українців було залякане таким нечуваним винищенням людей. Усе це ми маємо розуміти і пам‘ятати. Лише розум, добра пам‘ятьі сильна воляможуть вберегти Україну від фатальних помилок.Ми повиннізасвоїтицей жахливий урок  через призму вивчення і осмислення Голодомору 1932-33 рр.І зробити все, щоб не допустити повторення таких катастроф.   Ми, на генетичному рівні повинні засвоїти, що панування чужинця в Україні – це смерть, голод, розруха, безправ’я і страх. Це зараз відчувають жителі окупованих районів Сходу України.
А нині схилімо низько голови в скорботну хвилину та вшануємо пам'ять жертв голодоморів хвилиною мовчання і запалюванням поминальних свічок. Жертви Голодомору мають бути вшановані як мученики однієї з найбільших катастроф в історії людства.
Нехай в кожному серці українця, у кожній оселі в нашій країні запалиться вогник Пам"яті за невинними жертвами Голоду.
Вічна пам'ять жертвам голодоморів.
Слава Українському народу!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *