Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Понад 120 ліцеїстів склали Урочисту Клятву на вірність Україні

З нагоди Дня захисника України, на майдані Шевченка відбулась урочиста посвята в ліцеїсти першокурсників Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернат. Цього дня на вірність Україні присягнули понад 120 юнаків. Серед них – діти учасників АТО.
«Стоячи тут і дивлячись на Вас, розумію, що в Україні все буде гаразд. Ви сьогодні поклялися перед Богом і Україною, перед своїми близькими та друзями завжди боронити свою державу так як охороняли її наші Герої впродовж століть. Такі люди як Ви завжди будуть нести в своїх серцях Україну. Ви будете гідними українцями і все своє життя пам’ятатимете про Ваш народ, Батьківщину та батьків. Нехай та майбутня праця та навчання, яке у Вас попереду, Вам придадуться в житті. Я вірю, Ви їх будете реалізовувати на користь України», – звернувся до молоді голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько.

Під час урочистостей також вшанували пам’ять ліцеїстів, які полягли на Сході України, при обороні незалежності нашої держави. Опісля – відбулося урочисте проходження ліцеїстів під музичний супровід.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *