Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Понад 15 тисяч підприємців скористалися інтернет-порталом для бізнесу під час карантину

Починаючи з 23 березня підприємці, котрі обмежили свою діяльність через запровадження карантину, можуть скористатися безкоштовним інтернет-ресурсом для підтримки бізнесу.
На порталі, який створений Офісом розвитку малого та середнього підприємництва в рамках ініціативи ЄС «EU4Business», зібрана корисна інформація про бізнес-можливості в умовах обмежень, які спричинені в Україні заходами карантину через пандемію коронавірусу COVID-19.

Крім того, на інтернет-ресурсі можна знайти перелік діючих заходів державної підтримки для малого та середнього бізнесу, відповіді на найбільш часті питання та корисні поради для підприємців.

Ресурс постійно оновлюється та доповнюється експертами Офісу розвитку МСП та Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Для переходу на Портал для підприємців натисніть тут.

Довідково

Офіс розвитку МСП створений за підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи «EU4Business»та працює при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Ініціатива ЄС «EU4Business» спрямована на підтримку МСП в країнах Східного партнерства та охоплює понад 43 проекти в країнах Східного партнерства, які реалізуються на регіональному та двосторонньому рівнях. Загальний активний портфель підтримки ЄС у рамках ініціативи «EU4Business» становить майже 320 млн євро, які допомогли додатково залучити понад 1,96 млрд євро у вигляді кредитів, наданих банками-партнерами для МСП у регіоні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *