Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Понад 70% опитаних батьків підтримали впровадження в закладах освіти офіцера безпеки

Цього тижня перші офіцери безпеки розпочали стажування у школах. Їх обирали через конкурс серед чинних працівників поліції. Перелік шкіл, де першочергово з’являться офіцери безпеки, узгоджували з МОН. Там подали 402 заклади.

Про це речниця Міністерства внутрішніх справ України Мар’яна Рева розповіла в етері «Суспільне. Спротив».

Наразі відбір пройшли 480 кандидатів. Згодом їх замінять офіцери Служби освітньої безпеки — працівники поліції, яких відберуть на конкурсній основі серед цивільних осіб. Вони теж пройдуть відповідну підготовку. У планах у 2024 році — забезпечити такими фахівцями до двох тисяч шкіл.

Загалом ціль проєкту: охопити фізичною охороною всі освітні заклади в Україні: ті, що працюють в очному та змішаному режимах. Ідея посилити захист виникла, в тому числі, через збільшення випадків виявлення фактів обігу незаконної зброї та боєприпасів.

«Ми говоримо про фахівця з безпекових питань, який перевірятиме сторонніх осіб, які намагаються потрапити до школи. Металошукачі та спецрамки допоможуть виявляти заборонені предмети, які хтось може принести до школи. Це і профілактичні бесіди з дітьми, і участь в педагогічному процесі, коли офіцер СОБ зможе виступати з ініціативами для посилення безпеки в закладах освіти», — зазначила Мар’яна Рева.

Проєкт «Офіцери Служби освітньої безпеки» реалізується за ініціативи керівництва держави та за участі МВС, МОН, Нацполіції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *