Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Понад 9,7 мільярдів гривень податків, зборів і платежів надійшло до бюджету від платників Івано-Франківщини

За 10 місяців 2019 року платники податків Прикарпаття сплатили до державної казни понад 9,7 млрд грн податкових платежів, що на 1,04 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
Із загальної суми надходжень до державного бюджету надійшло 4,9 млрд грн, що на 252,9 млн грн більше ніж торік. Поступлення до місцевих бюджетів склали 4,8 млрд грн, а це на 791,5 млн грн перевищує надходження січня-жовтня 2018 року.

Серед основних податків, які платники податків сплатили до державного бюджету слід відзначити рентну плату за користування надрами – за січень-жовтень п.р. надійшло більше 1,7 млрд грн цього податку, податок на додану вартість – майже 1,2 млрд грн, податок на доходи фізичних осіб – 1,03 млрд грн.

Також суб’єкти господарювання сплатили 390 млн грн податку на прибуток, 291,5 млн грн військового збору та 236 млн грн екологічного податку.

До місцевих бюджетів за вказаний період надійшло 3,03 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, 594,6 млн грн єдиного податку, 525,4 млн грн земельного податку, 141,6 млн грн акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та майже 103 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки тощо.

Крім того, надходження до Пенсійного фонду України від платників податків Івано-Франківщини склали 4,2 млрд грн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *