Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Попри складні погодні умови, проїзд дорогами державного значення нашої області забезпечено

На Прикарпатті сніжить. Ускладнення погодних умов у західних областях України зумовив циклон Norbert. Однак така нетипова весняна погода не застала зненацька дорожні служби.

На дорогах області уже проведено обробку дорожнього покриття на гірських перевалах і віражах. Станом на цю хвилину проїзд дорогами державного значення Івано-Франківщини забезпечено. Для розчищення проїзної частини від снігу та підсипання піщано-сольовою сумішшю задіяно 47 одиниць спецтехніки. Заторів нема. Про це повідомила у фейсбуці голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

За її інформацією, на дорогах місцевого значення працює 17 одиниць техніки та 40 працівників. Досі є утруднений проїзд в Косівському та Івано-Франківському районах. Служби продовжують працювати.

«Закликаю водіїв під час ускладнення погодних умов бути уважними за кермом та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Пішоходи, переходьте дорогу лише у встановлених місцях та використовуйте світлоповертальні елементи», – нагадала керівниця області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *