Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Попри тенденцію до зниження захворюваності на COVID-19, не забуваймо про вакцинацію

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко,  директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко, в. о. генеральний директор КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради» Микола Стовбан під час сьогоднішнього пресбрифінгу детально поінформували про поточний стан та тенденції захворювання населення області на COVID-19.

Людмила Сірко зауважила, що за останню добу на коронавірусну хворобу захворіли 164 прикарпатці, з них 21 дитина. Госпіталізовано 26 осіб та 29 виписано із стаціонарних відділень. На стаціонарному лікуванні перебуває 1206 осіб, за останню добу госпіталізовано троє дітей. Медичну допомогу пацієнтам на COVID-19 надають 29 закладів охорони здоров’я, де розгорнуто 4466 ліжка. У відділеннях реанімації знаходиться 97 пацієнтів, з них 25 – підключені до апаратів ШВЛ. Із 604 закладів загальної середньої освіти 602 працюють у звичайному режимі, 2 – на дистанційному.

Ігор Дмитренко зазначив, що зменшуються показники захворюваності прикарпатців на COVID-19, однак, у реанімаційних відділеннях щоденно в середньому помирає 10  важких пацієнтів на  COVID-19, які в більшості  не вакциновані. «Вакцинація – це є єдиний метод вберегти життя людей від цієї небезпечної хвороби. Отримавши щеплення від СOVID-19,  можна уникнути цієї недуги, важких ускладнень від неї або перехворіти цією хворобою з легким перебігом. Саме вакцинація підсилює імунітет людини та збереже здоров’я прикарпатців», – наголосив посадовець.

Микола Стовбан розповів, що станом на сьогодні в області проводяться щеплення проти захворюваності на  COVID-19, першою дозою вакциновано 33,3% прикарпатців, повний курс вакцинації – 31%. Наголошувалося  і на важливості бустерної дози вакцини.

Важливо зазначити, що на Прикарпатті працює 121 пункт щеплення, тридцять три мобільні бригади та дев’ять  центрів вакцинації населення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *