Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Поради щодо технології отримання роботи на семінарі гендерного спрямування

В Надвірнянському районному центрі зайнятості 2 лютогобув проведений профінформаційний семінар гендерного спрямування.

В Надвірнянському районному центрі зайнятості 2 лютогобув проведений профінформаційний семінар гендерного спрямування.
Захід відбувся у невимушеній атмосфері. Це, швидше за все, семінар-дискусія. Обговорювалися різноманітні питання та були розкриті поради щодо працевлаштування. Мета заходу – допомогти безробітним вийти з кризового стану, стати впевненим в собі, отримати знання, які допоможуть у працевлаштуванні, набути професійних та загальних життєвих навичок.
Розпочала захід провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк вправою“Плани на найближчий час”, якамістила у собі критерії вибору роботи, опис її та очікувані плани займатися улюбленою справою, розкриття сильних сторін та навичок які дозволяють вважати себе підходящим певної ділянки трудового процесу.
Виступ перейшов у  довірливу бесіду між присутніми. Оскільки на семінарі в основному були присутні жінки, вони мали змогу ознайомитися з інформаційним наповненням гендерного куточка. Жінки поділилися між собою своїм досвідом пошуку роботи  та прикладами самовдосконалення.
Фахівець розповіла присутнім про законодавство України з гендерних питань, становище жінок на сучасному ринку праці, питаннях щодо ефективного пошуку роботи, перевагах відкриття власної справи,  професійному навчанню за професіями підвищеного попиту.
 
 
Уляна Півторанюк — провідний фахівець з профорієнтації
Відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянський районний центр зайнятості
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *