Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Порядок роботи ЦНАП під час карантину

ОГОЛОШЕННЯ

 З метою запобігання занесенню і поширенню випадків гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCO центр надання адміністративних послуг звертає увагу мешканців Надвірнянського району, що документи для призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг, тощо можна подати за місцем проживання уповноваженим працівникам сільських селищних рад та мешканцям м. Надвірна в центр надання адміністративних послуг, або направити поштовим зв’язком в управління соціального захисту населення РДА  ( 78405, Івано-Франківська обл. м. Надвірна, м-н .Шевченка , 3 ).

При заповненні заяв просимо зазначати номера контактних телефонів.

Інформаційні картки адміністративних послуг та бланки заяв можна знайти на сайті Надвірнянської РДА https://nadrda.gov.ua/perelik-administrativnih-poslug/.

Роз’яснення з питань, пов’язаних з соціальним захистом населення можна отримати в телефонному режимі: 2-60-99, 2-53-34, +30986436858, +380966968301, +80502974122.

Графік прийому на час карантину з понеділка по пятницю:  9.00 – 15.00 год. при обовязковій наявності рукавичок та маски !!!!

Дуже просимо поважати працівників ЦНАП, адже ми залишаємося працювати в складних умовах для того, щоб Ви не залишилися без нагальної послуги.

Не ходіть до державних установ без гострої потреби. Думайте про своє здоровя та близьких людей.

 

Центр надання адміністративних послуг

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *