Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Постала потреба у розробці програм соціальної підтримки учасників війни, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих у громадах області, – Людмила Сірко

За участю заступниці голови облдержадміністрації Людмили Сірко відбулося перше в цьому році засідання колегії департаменту соціальної політики облдержадміністрації під головуванням директора департаменту Володимира Лемчака.

На колегію запросили керівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад, директорів інтернатних установ системи соціального захисту населення області, центру соціально-психологічної допомоги, обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (повнолітніх) та дітей з інвалідністю «Лелеченя», обласного закладу оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії».

Присутні розглянули низку питань, зокрема, про підсумки роботи установ системи соціального захисту населення області у 2022 році.

Опісля Людмила Сірко доручила керівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення звернутися до голів територіальних громад щодо розробки в громадах програм соціальної підтримки учасників війни, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих.

Відтак директор профільного департаменту Володимир Лемчак зосередив увагу присутніх на дотриманні законності у прийнятті рішень фахівцями установ, своєчасному виконанні завдань та розгляді звернень громадян.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *