Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Постраждалим від сексуального насильства допоможуть у фонді «Сильні»

Сексуальне насильство – це пряма зброя ворога проти цивільного населення. Воно більше не розглядається як неминучий «побічний ефект» війни, а набуває масового характеру та вчиняється проти багатьох осіб із метою досягнення військових цілей, послаблення волі й супротиву громади, залякування і приниження.

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насильства з боку окупантів. Сексуальне насильство під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин – винного можна буде притягнути до відповідальності. Але чим швидше людина заявить про вчинений злочин, тим легше буде зібрати докази та встановити винних у його скоєнні осіб.

Світова спільнота розуміє, що це злочини, яким можна запобігти та покарати винних відповідно до норм міжнародного права та міжнародного кримінального права.

В рамках співпраці Івано-Франківської обласної військової адміністрації та благодійного фонду «Сильні» надається допомога людям, які пережили сексуальне насильство під час війни.

Благодійний фонд «Сильні» надає безкоштовну:

  • психологічну (фонд організовує як разову консультацію, так і терапевтичний курс);
  • медичну (фонд організовує та оплачує медичні послуги);
  • юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство (партнери фонду готові знайти адвокатів у потрібному регіоні, в разі необхідності фонд оплатить їхню роботу).

Звернення людей, котрі пережили сексуальне насильство, чи їхніх батьків є абсолютно конфіденційними.

Отримати кваліфіковану допомогу та дізнатися більше про роботу фонду можна за посиланням – sylni.org.

Звернутися за допомогою – це прояв сили і турботи про себе!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *