Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Повідомити про недоцільність закупівлі можна, заповнивши спеціальну форму

На адресу обласної військової адміністрації надходять численні звернення від громадських організацій та активістів щодо недоцільності проведення певних закупівель у громадах. З огляду на це на офіційному сайті облдержадміністрації створено спеціальну форму https://docs.google.com/…/1FAIpQLScOqGDM434…/viewform

З її допомогою можна поінформувати робочу групу «Прозорість і підзвітність» про неналежне, на думку громадськості, використання бюджетних коштів.

Про це йшлося сьогодні під час засідання робочої групи.

За словами голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук, усі ці звернення будуть перевіряти та розглядати на найближчих засіданнях групи, яка стежить за державними закупівлями.

“Зараз наша єдина та спільна мета – підсилення війська задля наближення справедливої Перемоги України”, – наголосила керівниця області.

Також на засіданні робочої групи заслухали представників ще трьох прикарпатських громад – Долинської міської, Делятинської селищної та Ямницької сільської, які впродовж року отримували надходження від військового ПДФО.

Проаналізували тендерні закупівлі, які здійснили ці громади, й видатки на потреби військових.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *