Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Повідомлення про установчі збори громадської ради при Надвірнянській райдержадміністрації

 

 

5 травня 2017 року у приміщенні Надвірнянської районної державної адміністрації (3 певерх, зал засідань) відбудуться установчі збори громадської ради при Надвірнянській районній державній адміністрації. Початок о 16.00 год., реєстрація з 15.30 год.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається:
1. Заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
2. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.
3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.
4. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.
5. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.
6. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності).
7. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
Заяву з пакетом документів приймається відповідальною особою із числа ініціативної групи Олендієм Тарасом Григоровичем за адресою: м.Надвірна, м-н Шевченка, 33, каб.51 тел. 22215, (067) 3423412, E-mail: zagal@nadrda. gov.ua
Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється 04.04.2017 року.
Ініціативна група

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *