Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Повідомлення про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря Філії «Надвірнянське лісове господарство» ДП «Ліси України»

 

Повне та коротке найменування суб’єкта господарювання: Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» / ДП «Ліси України».

Ідентифікаційний код юридичної особи ЄДРПОУ  44768034,

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контакти: 01601, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9А, +380442356129, info@e-forest.gov.ua

Повне та коротке найменування відокремленого підрозділу (філії): Філія «Надвірнянське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» / Філія «Надвірнянське лісове господарство» ДП «Ліси України».

Ідентифікаційний код  ЄДРПОУ  відокремленого підрозділу (філії) 45123920.

Юридична та фактична адреса, контакти:  78405, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна вул. Соборна 163, Тел.: (03475) 0-0661, e-mail: nadvirnyanske.lg@e-forest.gov.ua.

Мета отримання дозволу на викиди: надання права експлуатувати існуючі об’єкти третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів граничнодопустимих викидів.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля : виробнича діяльність, яку здійснює підприємство на  проммайданчиках, що розглядаються  не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Місцезнаходження об’єкта /промислового майданчика №1 : проммайданчик «Бистрицьке, Довжинецьке та Річанське лісництва» – 78436, Івано-Франківська обл, Надвірнянський р-н, Поляницька ТГ, с. Бистриця, участок  Центр б/н.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Основна виробнича діяльність підприємства Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві (КВЕД 02.10). На проммайданчику знаходиться адмінбудівля Бистрицького, Довжинецького та Річанського лісництв, оточений  житловими та господарськими будівлями, сільськогосподарськими угіддями. Викиди забруднюючих речовин відбуваються при спалюванні твердого палива. Джерелом викиду є котел КЧМ 5, що призначений для теплопостачання будівлі лісництва.

Відомості щодо виду та обсягів викидів забруднюючих речовин: азоту діоксид  – 0,0331 т/рік, вуглецю оксид – 0,4007 т/рік, тверді частки 0,041 т/рік та парникові гази (CO2, CH4, N2O)  – 64,81 т/рік.

Місцезнаходження об’єкта /промислового майданчика2: проммайданчик «Бухтівецьке лісництво» – 78432, Івано-Франківська обл, Надвірнянський р-н, Пасічнянська ТГ, с. Пасічна, Урочище Бухтівець, б/н.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): на проммайданчику знаходиться адмінбудівля Бухтівецького лісництва, оточений  лісовими та сільськогосподарськими угіддями. Викиди забруднюючих речовин відбуваються при спалюванні твердого палива. Джерелом викидів є піч кахельна, що призначена для теплопостачання будівлі лісництва.

Відомості щодо виду та обсягів викидів забруднюючих речовин: азоту діоксид  – 0,0456 т/рік, вуглецю оксид – 0,9257 т/рік, тверді частки 0,0732 т/рік та парникові гази (CO2, CH4, N2O)  – 52,66 т/рік.

Місцезнаходження об’єкта /промислового майданчика3: проммайданчик «Пасічнянське лісництво» – 78432, Івано-Франківська обл, Надвірнянський р-н, Пасічнянська ТГ, с. Пасічна, вул. С. Галечко 63.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування):  на проммайданчику знаходиться адмінбудівля Пасічнянського лісництва, оточений  житловими та господарськими будівлями.. Викиди забруднюючих речовин відбуваються при спалюванні твердого палива. Джерелом викидів є піч кахельна, що призначена для теплопостачання будівлі лісництва.

Відомості щодо виду та обсягів викидів забруднюючих речовин від джерел: азоту діоксид  – 0,0233 т/рік, вуглецю оксид – 0,5455 т/рік, тверді частки 0,0418 т/рік та парникові гази (CO2, CH4, N2O)– 52,66 т/рік.

Місцезнаходження об’єкта /промислового майданчика4: проммайданчик «Максимецьке лісництво»  – 78433, Івано-Франківська обл, Надвірнянський р-н, Пасічнянська ТГ, с. Зелена, Урочище Максимець, б/н.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування):  на проммайданчику знаходиться адмінбудівля Максимецького лісництва, оточений  житловими та господарськими будівлями, а також лісовими угіддями. Викиди забруднюючих речовин відбуваються при спалюванні твердого палива. Джерелом викидів забруднюючих речовин є котел Eggura 50, що призначений для теплопостачання будівлі лісництва.

Відомості щодо виду та обсягів викидів забруднюючих речовин від джерел: азоту діоксид  – 0,028 т/рік, вуглецю оксид – 0,421 т/рік, тверді частки 0,0339 т/рік та парникові гази (CO2, CH4, N2O)– 64,8 т/рік.

Місцезнаходження об’єкта /промислового майданчика5: проммайданчик «Зеленське лісництво»   – 78433, Івано-Франківська обл, Надвірнянський р-н, Пасічнянська ТГ, с. Зелена, Урочище Черник 1..

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування):  на проммайданчику знаходиться адмінбудівля Зеленського лісництва, оточений  житловими та господарськими будівлями, громадсько-соціальними спорудами, а також лісовими угіддями Викиди забруднюючих речовин відбуваються при спалюванні твердого палива. Джерелом викидів забруднюючих речовин є котел Atmos DS 32, що призначений для теплопостачання будівлі лісництва.

Відомості щодо виду та обсягів викидів забруднюючих речовин від джерел: азоту діоксид  – 0,0767 т/рік, вуглецю оксид – 0,93 т/рік, тверді частки 0,1131 т/рік та парникові гази (CO2, CH4, N2O)– 56,2 т/рік.

Місцезнаходження об’єкта /промислового майданчика6: проммайданчик «Автотракторна дільниця» – 78400, Івано-Франківська обл, Надвірнянський р-н, Надвірнянська ТГ, м. Надвірна, вул. Гонти 12.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): на проммайданчику знаходиться дільниця зберігання ПММ та ремонтно-зварювальне відділення,   оточений  житловими та господарськими будівлями та іншими суб’єктами господарювання. Викиди забруднюючих речовин відбуваються при зберіганні та наливі дизельного палива, а також при роботі зварювального апарату (ремонтні роботи) Джерелами викидів забруднюючих речовин є: ємність РГС-10, паливо-роздавальна колонка та зварювальний апарат.

Відомості щодо виду та обсягів викидів забруднюючих речовин: НМЛОС (вуглеводні граничні С12-19)  – 0,01797 т/рік, вуглецю оксид – 0,001197 т/рік, тверді частки 0,00009 т/рік, залізо та його сполуки – 0,0015 т/рік, марганець та його сполуки – 0,00012 т/рік, фтористий водень – 0,00011 т/рік, фториди добре та погано розчинні – 0,0006 т/рік, азоту діоксид – 0,000243 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин для об’єктів 3 групи згідно Наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів № 448 від 27.06.2023 року не надаються.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання:  заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин на майданчиках не розробляються, оскільки викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам Наказу Мінприроди №309 від 27.06.2006 р. та №177 від 10.05.2002 р.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: для джерел викидів встановлено нормативи ГДВ згідно наказу №309 від 27.06.2006 р.; для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, встановлюються величини масової витрати г/с.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: можуть надсилатися до Івано-Франківської обласної держадміністрації за адресою: 76015, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, буд. 21,  e-mail: oda@if.gov.ua, тел. (0342) 55-20-07. Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дня публікації даного повідомлення.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *