Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Повір у власні сили – стань підприємцем    Орієнтація безробітних на зайняття підприємницькою діяльністю є комплексним, довготривалим процесом, який передбачає послідовне, поетапне проведення ряду заходів, спрямованих на різнобічне інформування безробітних про стан ринку праці, їх професійну орієнтацію, формування мотиваційної сфери для зайняття  підприємницькою діяльністю, професійне навчання та підтримку на етапі становлення.
Достатньо значне місце серед цих заходів займають Дні відкритих дверей  центру зайнятості з підприємницької діяльності.
Так, Надвірнянським центром зайнятості був проведений День відкритих дверей з підприємницької діяльності.
         Метою даногозаходує формування позитивної мотивації до зміни власного професійного життя, створення загального уявлення про бізнес, його переваги, складнощі та перспективи, отримання допомоги у складанні бізнес-плану тощо.
Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук ознайомила присутніх зі станом ринку праці району та  розвитком підприємництва на Надвірнянщині. Надала інформації щодо порядку та умов виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. Повідомила присутнім, що бажаючі відкрити власну справу опановують основи ведення бізнесу та отримують допомогу у складанні бізнес-планів на курсах цільового призначення за напрямком « Основи малого підприємництва» які проходять в ЦПТО Держаної служби зайнятості України.Дізнавшись більше про особливості ведення власної справи, спеціаліст показала, як за допомогою тестових методик можна виявити  наявність здібностей до підприємництва.
Фахівець  звернула увагу безробітних що  на  Прикарпатті  поступово зростає потреба в кваліфікованих кадрах IT-галузі. Поява нових технологій сприяє формуванню інформаційного суспільства.
Прогнозується, що найближчим часом тенденції до зростання попиту на спеціалістів IT-сфери зберігатимуться та з кожним роком у зв’язку з розвитком технологій тільки підвищуватимуться. На сьогодні кожна серйозна фірма, установа чи заклад не обходиться без послуг спеціаліста інформаційних технологій. Адже це люди, які відповідають за роботу комп'ютерної техніки і локальної мережі, а також створюють і підтримують web-сайти організацій. Тому,було акцентовано увагу на відкритті власної справи  в ІТ- сфері, а саме: обслуговувати комп’ютерну техніку, розробляти Web-сайти,  налаштовувати персональні комп’ютери , локальні обчислювальні мережі клієнтам що може бути можливістю зайняти себе ідати хороший заробіток. Ця інформація викликала зацікавленість в присутніх та стала питанням для роздумів.
Мотивуючи безробітних на відкриття власної справи, – зазначила фахівець ,ми підводимо людину до усвідомлення того, що вона сама може стати господарем свого життя, тим самим вирішуючи проблему власного працевлаштування. А завдання служби зайнятості у цьому напрямку полягає, перш за все, в тому, щоб зробити безробітних більш поінформованими про те, що означає стати самостійно зайнятим, які кроки та дії варто здійснити для започаткування власного бізнесу.
Учасники висловили щиру вдячністьза проведений захід, результатом якого є  бажання двох учасників  зайнятись власною справою!
                               Вся таємниця бізнесу в тому,щоб знайти щось таке,
                               про що не знає більше ніхто…
                                                                                Арістотель Онаніс
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *