Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Повна імунізація убезпечить від тяжких наслідків захворювання на COVID», – Людмила Сірко

Про карантинні заходи та внесення змін до запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, ішлося сьогодні на щоденнному брифінгу, який провели заступник голови облдержадміністрації Людмила Сірко, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко та генеральний директор ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я», головний санітарний лікар області Руслан Савчук.

«За кількістю захворілих на COVID-19 та померлих від ускладнень Україна перебуває у лідерах. Ми на 11 місці у світі та на 9 – у Європі за кількістю хворих та, відповідно, на 3 та 2 місці за кількістю летальних випадків, – зазначила Людмила Сірко. – Тому Уряд України 24 листопада прийняв нову постанову № 1240 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677». Вона вступає в дію з шостого грудня цього року і передбачає введення нових обмежувальних заходів, які, в основному, стосуються невакцинованих громадян».

Посадовиця детально розповіла про основні положення постанови щодо організації роботи закладів освіти, громадського харчування, непродовольчих ринків, спортзалів, проведення розважально-культурних заходів, організації перевезень громадським транспортом тощо.

«Усі заходи, які передбачає ця постанова, вводяться для того, щоби зменшити навантаження на медичну систему та уберегти наших громадян від небезпечної хвороби, яка й надалі прогресує. Тому звертаюся до наших краян – приходьте, вакцинуйтеся, отримуйте повний курс імунізації для того, щоби мати зелений COVID-19-сертифікат та уникнути обмежень».

Присутні наголошували, що хоча ситуація із захворюваністю в області дещо стабілізувалася, упродовж останніх трьох днів до 64,9% зріс рівень госпіталізації. Кількість летальних випадків збільшився з 244 у жовтні до 423 – у листопаді. Люди хворіють у важкій формі. Тому тільки вакцинація може убезпечити громадян від тяжких наслідків захвоювання на COVID-19.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *