Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Позиція Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо прийнятої у Мінську формули переходу до Нормандського формату

– Військова агресія Російської федерації та окупація частини українських земель ось уже більше п’яти років залишається найбільшою бідою нашого народу! Ми глибоко цінуємо патріотизм наших військових, ветеранів, добровольців, волонтерів та Вашу готовність діяти. Тому ми готові вибудовувати спільну, єдину правильну для України позицію в питанні завершення війни.

– Президент України Володимир Зеленський не збирається здавати ворогу жодного квадратного метра нашої рідної Української землі!

– Ціль Президента України, як і кожного з нас – мир в єдиній соборній Україні, повернення всіх без винятку полонених, повернення тимчасово окупованих територій, припинення жахливих втрат патріотів України!

– Перемога над агресором буде продемонстрована лише повноцінним входженням України в коло незалежних, успішних, цивілізованих держав світу!

– Остаточно формула мирного врегулювання і завершення війни на Донбасі буде визначена на зустрічі у Нормандському форматі, яка має відбутися найближчим часом. Дата поки що обговорюється.

– Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в Україні буде новий. Його буде розробляти парламент у тісній взаємодії із суспільством.

– НІЯКИХ ВИБОРІВ ПІД ДУЛОМ КУЛЕМЕТІВ НЕ БУДЕ І БУТИ НЕ МОЖЕ. Ніяких виборів за наявності на цих територіях військових або озброєних осіб – з боку Росії чи будь-кого – бути не може.

– Перший досвід розведення військ та повернення полонених, був вдалий і Президент наполегливо працює над наступним етапом! Успіх лежить у переведенні перемовин у Нормандський формат!

– Цього року ми будемо святкувати 100-річчя утворення ЗУНР, яскравий приклад того, як отримавши державу, через внутрішні непорозуміння та власні амбіції, можна легко її втратити! Тому наша перемога може лежати лише у нашій єдності, територіальній цілосності, переведенні військового протистояння у дипломатичну площину, а це можливо сьогодні лише у Нормандському форматі. Власне перший крок до цього і був зроблений на Тристоронній контактній групі у Мінську.

Чи хочемо ми якнайшвидше повернути всіх наших полонених додому? – Так!

Чи хочемо ми більше ніколи не втрачати кращих доньок та синів України? – Так!

Чи хочемо ми мати єдину, соборну, вільну, цивілізовану державу? – Так!

Чи можливо досягти цього всього через військове протистояння з надпотужним ворогом? П’ятирічний досвід війни демонструє, що розв’язати вузол, яким нас зв’язує агресор, можна лише дипломатичним шляхом із залученням лідерів провідних держав світу! Розв’язок у Нормандському форматі!

Слава Україні!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *