Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Працівники міграційної служби Івано-Франківщини приєдналися до проведення акції проти будь-яких проявів насильства

Як і щороку, з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Міжнародна акція «16 днів проти насильства». У рамках акції проходять інформаційно-роз’яснювальні заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини. Їхня мета – максимально наблизити громадян до розуміння того, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав.

Працівники управління Державної міграційної служби України в області приєдналися до цієї акції для розширення соціального простору, вільного від насильства, поширення серед громадян розуміння форм насильства і спрямування до служб, до яких можуть звернутися за допомогою постраждалі від насильства.

У рамках проведення щорічної акції для підвищення обізнаності населення в усіх територіальних підрозділах міграційної служби області як серед працівників, так і відвідувачів розповсюджуються відповідні інформаційні брошури та листівки. Крім того, фахівці міграційної служби в Івано-Франківську приєдналися до акції #ДійПротиНасильства, під час якої разом з представниками органів влади, соціальних служб та громадських організацій поширювали інформаційні матеріали та листівки щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

Нагадуємо, що за посиланням https://platfor.ma/specials/bye-znachyt-syade-test/ кожен з нас має можливість пройти пізнавальне тестування щодо визначення особистого рівня обізнаності та розуміння проявів домашнього насильства, а також видів відповідальності за скоєння такого насильства.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *