Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Працівники новоствореного КП “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” візначають День медика

Сьогодні в райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника, який традиційно святкують у третю неділю червня.

Привітати з професійним святом працівників комунального підприємства “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” прийшли голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак та заступник міського голови Василь Василенко.
У вітальному слові Олександр Кеніз висловив подяку всім медпрацівникам комунального підприємства за їх нелегку і відповідальну працю, відзначивши велике значення їх професії в житті будь-якої людини.
«Професія лікаря – це саме та професія, яку кожен із нас відчуває на собі від моменту народження і до останнього дня життя. Саме від професійності лікаря, його чуйності залежить збереження здоров’я нації, гармонійний розвиток суспільства і держави. Нехай Ваша робота завжди приносить лише вдячність від пацієнтів. Міцного здоров’я, успіхів і лише позитивних моментів», – зазначив посадовець.
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, відданість справі та вагому громадську позицію медиків нагородили грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад.
Директор КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Емілія Семянів відзначила кращих медичних працівників Центру.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *