Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Працівників територіальних громад області навчали працювати у програмному комплексі «Соціальна громада»

Навчання з організації роботи користувачів в Кабінеті уповноваженої особи територіальної громади з питань призначення і виплати компенсації з догляду в програмному комплексі «Соціальна громада» проводило державне підприємство «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України». Участь у ньому взяли представники департаменту соціальної політики облдержадміністрації, територіальних громад області.

Йшлося про особливості реєстрації в Кабінеті уповноваженої особи територіальної громади з питань призначення та виплати компенсації з догляду, формування бази отримувачів компенсації з догляду, зміни, які відбулись в процесі реєстрації заяв про згоду надавати соціальні послуги та отримувати соціальні послуги.

Особливу увагу зосереджено на питанні призначення компенсації з догляду територіальними громадами. За даними департаменту соціальної політики ОДА, нині в області на обліку перебувають 1514 отримувачів компенсаційних виплат на професійній та непрофесійній основі.

Починаючи з квітня 2023 року компенсація призначається і виплачується структурними підрозділами з питань соціального захисту населення виконавчих органів міських, селищних, сільських рад територіальних громад за місцем проживання/перебування осіб, яким надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі чи професійній основі.

На даний час компенсація призначена по березень включно структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських рад. Вона виплачується фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, виконавчими органами сільських, селищних, міських рад територіальних громад за місцем проживання чи перебування особи, якій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *