Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Працює «гаряча» лінія Міноборони

З 2 березня задля інформування та надання фахових роз’яснень громадянам України з питань організації і проведення призовної кампанії «Весна – 2020» в режимі «онлайн» на базі Саll-центру Міноборони відкрито спеціальну телефонну «гарячу» лінію.
На запитання громадян та призовників упродовж березня – червня 2020 року відповідатимуть фахівці Збройних cил України.

«Гаряча» лінія працюватиме з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00, а також щосуботи з 09:00 до 15:00 за номером 0-800-50-04-42.

Усі запитання, що надходитимуть від громадян, будуть опрацьовуватися фахівцями ЗС України, а також територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (військовими комісаріатами).

Враховуючи, що відповідно до статті 16 Закону прийняття рішення про призов громадян на строкову військову службу, звільнення або надання відстрочки від призову на строкову військову службу покладається виключно на відповідні призовні комісії, Міністерство оборони України направило листа головам обласних призовних комісій з рекомендаціями розглядати питання надання відстрочки від призову на строкову військову службу придатним за станом здоров’я громадянам України віком 18-19 років, відповідно до частини п’ятнадцятої статті 17 Закону. У разі бажання громадян зазначеної категорії проходити строкову військову службу, здійснювати призов у встановленому порядку за їх письмовою згодою.

Крім цього, як і раніше, військовослужбовці строкової військової служби не залучатимуться до виконання завдань в районні проведенні Операції об’єднаних сил.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *