Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Працевлаштування на підприємство Івано-Франківська європейського зразка


Надвірнянським районним центром зайнятості 18 серпня 2015 року було організовано поїздку для безробітних на День відкритих дверей ДП «Карпати».
Основним напрямком роботи підприємства є складання джгутів для марок машин «Мерседес», “Ауді” та «Фольсваген».


Надвірнянським районним центром зайнятості 18 серпня 2015 року було організовано поїздку для безробітних на День відкритих дверей ДП «Карпати».
Основним напрямком роботи підприємства є складання джгутів для марок машин «Мерседес», “Ауді” та «Фольсваген».
На даний час підприємство працює над двома проектами «Денвер”, для автомобілів “Мерседес” та порш.
У заході взяли участь: Богородчанський, Калуський, Івано-Франківський міський, Тисменецький, Тлумацький, Галицький та  Надвірнянський районні центри зайнятості. Запрошені фахівці були з безробітними особами, які безпосередньо зацікавлені у своєму працевлаштуванні. На День відкритих дверей була запрошена також начальник відділу  активної підтримки безробітних  Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксана Дорошенко.
Для громадян, які зареєстровані в центрах зайнятості Івано-Франківщини був проведений День відкритих дверей на виробництві. Майстер виробничого навчання Юля Ігорівна Євчук, проінформувала присутніх про умови праці на виробництві, провела детальний інструктаж з техніки безпеки та ознайомила з вакансіями: в’язальник джгутів, оператор, контролер якості, сортувальник продукції та іншими. Дане виробництво включає в себе два цехи: по нарізці та ультразвуковому спаюванню джгутів та в’язанню схемних джгутів, а в майбутньому буде оснащено ще два нові цехи.
Юлія Євчук розповіла про основні вимоги до роботи, а також про навчання, яке проводиться в Румунії. Для бажаючих працювати потрібно пройти 5-денний курс стажування, за який буде визначено чи підходить людина до даної роботи. Для ознайомлення людей з вакансіями та виробництвом, директор підприємства Дмитро Втерковський особисто взяв участь в екскурсії по виробництву та докладно роз’яснив людям про преваги працевлаштування на ПП «Карпати», європейський підхід керівництва до праці. До бесіди також приєднався директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Григорій Горбаль, який розповів про  легальність працевлаштування. Адже цей вид працевлаштування є найбільш соціально вигідним.
Присутні на екскурсії були задоволені професійним підходом до організації заходу фахівцями Тетяною Кучер та Уляною Півторанюк.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *