Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Праця – найкращий шлях до того, щоб любити життя

Профконсультаційний семінар „Особливості зайнятості молоді”                                                          
 

Профконсультаційний семінар „Особливості зайнятості молоді”                                                          
 
Запорука успішності будь-якої діяльності в її правильному плануванні. А почати таке планування слід з визначення ситуації та наявних у людиниресурсів.
Надвірнянським районним центром зайнятості 19 липня був проведений профконсультаційний семінар «Особливості зайнятості молоді». Метою даного заходу було виявлення власних особистісних та професійних рис, формування вміння презентувати себе.
Актуальність сьогодення в аспекті працевлаштування – підібрати кваліфікованих працівників роботодавцю, які мають стаж роботи, але ця реалія перевищує ряд випускників, які ще не працювали на робочому місці. В чому ж «криється» перевага людей зі стажем роботи? Це проблематичне питання стосувалося молоді, які зібралися в залі семінару для більш конструктивного обговорення та ознайомлення з методами пошуку роботи та психологічної готовності до неї.
«Ви повинні бути активними комунікабельними, рішучими, в свою чергу адекватно співставляти кваліфікаційні здібності, навички, професійні якості з вимогами претендентів на робочі місця» – коментувала провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк. Молоді люди повинні бути активними комунікабельними, рішучими, в свою чергу адекватно співставляти кваліфікаційні здібності, навички, професійні якості з вимогами претендентів на робочі місця.
Фахівець наголосила, що переваги при працевлаштуванні надаються активній, мобільній молоді. В рамках проведення семінару було обговорено питання причин безробіття, їхнього подолання.
 Фахівець при завершенні семінару процитувала фразу видатної історичної людини Б.Франкліна: «Підганяй сам свою роботу; не чекай, щоб вона тебе підганяла».
 
Уляна Півторанюк – провідний фахівець з профорієнтації
 відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянським районним центром зайнятості 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *