Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Працівниками СКМСД Надвірнянського РВ УМВС було затримано неповнолітнього, який обікрав каплицю».

   Співробітниками сектору кримінальної  міліції  в справах дітей Надвірнянської міліції було  встановлено і затримали неповнолітнього  хлопчину,  який   вчинив крадіжку.

   Співробітниками сектору кримінальної  міліції  в справах дітей Надвірнянської міліції було  встановлено і затримали неповнолітнього  хлопчину,  який   вчинив крадіжку.
     До райвідділу міліції м. Надвірна звернувся місцевий житель, який  повідомив, що 15.10.2013 р.  шляхом вільного доступу   невідомий зловмисник  викрав  з  приміщення каплиці, що  розташована на території  Надвірнянської центральної районної лікарні стохар та епатрихаль  вартістю  1400 гривень.
    Внаслідок проведених оперативно-розшукових заходів працівникам  міліції   вдалося "вирахувати" і затримати крадія. Як з’ясувалося,  каплицю обікрав 14-ти річний житель одного із сіл району.
   
   Як повідомив начальник Надвірнянського райвідділу міліції Роман Чекмарьов, крадіжку було вчинено у обідній час, коли зловмисник вільно зайшов  всередину каплички. Підліток вже мав  проблеми з законом, але на шлях виправлення   нажаль не став. Неодноразово  притягувався  до кримінальної відповідальності   та мав судимість за аналогічні злочини.
    Зловмисника було затримано, та доставлено до  райвідділу. Неповнолітній  пояснив,  що йому було потрібні кошти на власні потреби і тому,  він   зайшовши до каплиці  побачив церковні речі  та довго не думаючи викрав  їх.  Завдяки оперативній роботі   вкрадені речі було повернуті. Відносно 14-ти річного юнака зараз розпочате кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення).
 
Начальник відділу 
підполковник міліції                                                           Роман Чекмарьов                
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *