ПРАЦІВНИКИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОПРИБИРАЛИ ГВІЗДЕЦЬКУ ГОРУ
05 березня 2016 року відділом молоді та спорту райдержадміністрації у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» організовано та проведено прибирання зони відпочинку «Гвіздецька гора». Працівники Надвірнянської райдержадміністрації, перед весняними вихідними зробили добру справу всім відвідувачам лісу, які планували відпочити на природі.
Сміття – багато, свідомих громадян – мало!
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160304_134704.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160304_141456.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/20160304_141314.jpg)
0 Коментарі