Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Працівники районних ЦНАПів освоюють електронний документообіг

Одним із завдань проекту «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади» було впровадження у ЦНАПах області системи електронного документообігу. Це дозволить значно скоротити час прийому громадян та обробку їх звернень. Днями в офісі Мережі центрів надання адміністративних послуг відбулись навчання для керівників ЦНАПів та державних адміністраторів. З основними функціями програми присутніх ознайомив один із розробників, спеціаліст інформаційного забезпечення Івано-Франківського міськвиконкому Андрій Чайківський. За його словами, програма показала свою надійність в процесі роботи у Івано-Франківському ЦНАПі, тож райони отримують зручний і надійний інструмент для ведення справ.
Програма дозволяє вести облік консультацій спеціалістами, що працюють в ЦНАПах, приймати документи, одразу переводячи їх у електронну форму, обмінюватися документами з іншими користувачами програми, якими в тому числі можуть бути і надавачі послуг. Це дозволить відмовитись від паперових носіїв, а отже — заощадити кошти. За допомогою модуля SMS-інформування, працівники ЦНАПу можуть повідомляти клієнтів про готовність документів. Також, за допомогою програми можна переглянути статистику щодо наданих послуг.
Протягом літніх місяців програму тестуватимуть у Калуському, Надвірнянському та Коломийському ЦНАПах, а в майбутньому вона може з’явитися і у інших центрах надання адміністративних послуг.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *