Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Правильний вибір професії – запорука майбутнього

    11 лютого 2014 року головним спеціалістом відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського районного центру зайнятост, Наталією Андрійович, було проведено профорієнтаційний урок для школярів 8-го класу Пасічнянської загальноосвітньої школи  1-3 ступенів. В ході зустрічі  учні ознайомилися з  переліком професій , які користуються попитом на місцевому ринку праці, з правильним вибором, з можливістю  пройти тестування на виявлення  професійної спрямованості.
           Під час  проведення уроку  основний акцент наголошувався на тому, що необґрунтований спонтанний вибір професії може призвести в майбутньому до гірких розчарувань. Тому, щоб уникнути помилок, необхідно зважити всі “за” і “проти”, робити вибір свідомо, брати до уваги поради батьків, учителів, які мають досвід і практику, але прислухатися до себе. Учні, в процесі рольових ігор, ознайомилися з складовими формули правильного вибору:  «ХОЧУ», яка включає бажання, інтереси та схильності особи; «МОЖУ», що враховує здібності, таланти, можливості та «ТРЕБА», де береться до уваги актуальність професії на ринку праці. 
      Також діти ознайомилися з типами професій: людина-природа, людина-техніка, людина-людина, людина-знакова система та людина-художній образ та спробували визначити приналежність до тієї чи іншої групи.
            По закінченні уроку з школярами було проведено анкетування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *