Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Представники 101 країни та міжнародних організацій, релігійні лідери Ватикану, Вселенський патріарх Варфоломій взяли участь в першому Саміті миру, який ініціював


На зустрічі у Швейцарії представлено  всі континенти – Латинська Америка, Північна Америка, Африка, Близький Схід та Азія, Тихоокеанський регіон, Австралія, Європа.

«Ні в кого не викликає сумнівів те, що світова більшість прагне гарантувати всі аспекти безпеки, і тим більше ядерну та продовольчу. Світова більшість точно підтримує принцип територіальної цілісності держав, суверенітету націй і рівноправності у відносинах між народами. Світова більшість прагне жити без кривавих криз, депортацій та екоцидів», – зазначив у своєму виступі у Швейцарії Глава держави Володимир Зеленський.

Зі слів Президента, сама ідея війни вже програла. Путін повинен переключитися з мови ультиматумів на мову світової більшості, яка прагне чесного миру.

За підсумками роботу Саміту разом зі світовою спільнотою буде  погоджено спільне бачення, як досягти справедливого миру на основі Статуту ООН та прав Українського народу.

Дякую Президентові України та великій команді, яка змогла об’єднати світ у прагненні чесного миру.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *