Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Представники Центру розвитку місцевого самоврядування відвідали Надвірнянщину

В рамках заходів щодо добровільного об’єднання громад та реалізації реформи децентралізації на Прикарпаттті 19 червня робоча група під керівництвом В. Крецула та представників Центру розвитку місцевого самоврядування М. Барана та М. Чопея, радника голови райдержадміністрації Т. Олендія відвідали 4 потенційні ОТГ району. 

Зокрема, в с.Перерісль провели зустріч з сільськими головами населених пунктів Перерісль, Гаврилівка, Волосів, Фитьків та обговорили можливості зміни центру громади з с.Тисменичани на с.Перерісль.
У Надвірнянській міській раді делегація зустрілася з депутатами та керівництвом міста, де обговорили фінансові перспективи Надвірнянської ОТГ та надали рекомендації щодо процесу об’єднання. 
В Делятинській селищній раді відбулася зустріч з головами сіл Ч. Ослави, Ч. Потік, Заріччя. Надано роз’яснення по фінансових можливостях майбутньої ОТГ та юридичну допомогу подальшого формування ОТГ.
В Ланчинськійй селищній раді відбулася зустріч з представниками с.Добротів, де обговорили фінансові можливості та алгоритм дій процесу об’єднання.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *