Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Представники виконавчої влади активізують роботу з інвентаризації захисних спорудСеред основних завдань, які мають бути постійно на контролі виконавчої влади в області, – підготовка до експлуатації захисних споруд. На цьому наголосив увагу керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Крецул під час наради керівного складу органів управління Івано-Франківської підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, яка відбулася сьогодні.

«Потрібно переглянути мережу захисних споруд, провести її інвентаризацію, забезпечити належний стан на таких об’єктах, –  підкреслив управлінець. – Адже всім відомо – надзвичайні ситуації значно простіше попередити, ніж ліквідувати їх наслідки».

За інформацією, озвученою на нараді начальником управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Володимиром Стебницьким, наразі в регіоні інвентаризовано 61% захисних споруд. Повністю процес завершили в Рогатинському районі. Кращі результати відзначили в Долинському, Калуському, Надвірнянському районах, гірші – на Богородчанщині та Косівщині.  

Окрім цього, впродовж заходу розглянули питання, які стосувалися роботи системи оповіщення, ліквідації наслідків стихій 2008, 2010 років, створення підрозділів пожежної охорони, функціонування навчально-методичного центру. 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *