Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Представниці прекрасної статі прагнуть не лише роботи, а й життєвої самореалізації

На сьогодні зусилля держави спрямовані на поліпшення становища жінок  ринку праці та їхній соціальний захист.


На сьогодні зусилля держави спрямовані на поліпшення становища жінок  ринку праці та їхній соціальний захист.

    Для жінок, які перебувають на обліку в Надвірнянському районному центрі зайнятості, 28 листопада 2016 року, відбувся семінар «Жінка на ринку праці». Мета заходу – сформувати позитивне і свідоме ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування.
   Під час семінару жінки активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти; дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою; ділилися своїм досвідом. Семінар проходив у невимушеній атмосфері. Одне з важливих питань, яке було розглянуте на заході – працевлаштування жінок. Безробітні визначали причини, які заважають їм влаштуватися на роботу, всі мали змогу поділитися досвідом у пошуку роботи, зокрема у роботі з особистими контактами.
    Уляна Півторанюк — провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних ознайомила учасників з соціальними послугами, які можуть одержати жінки у центрі зайнятості, умовами працевлаштування та навчання, проходженням стажування. Для безробітних була проведена вправа: «Побажання» та надана друкована інформація на психологічну тематику, типу: «Як можна змінити своє ставлення до свого минулого», «Кілька порад для відчуття впевненості в собі», щоб  ніколи не втрачати  надію та віру у власні сили. Багато запитань ставили жінки: «Як можна покращити своє життя?», «На що жінки можуть надіятися в майбутньому?». Дана інформація стала корисною для багатьох жінок, які прагнуть знайти відповіді на безліч питань і намагаються змінити своє життя на краще.
Після опрацювання всіх етапів: висвітлення жіночих проблем, їх обговорення, складання резюме, навчання діловому спілкуванню, запрошені відчули емоційне піднесення, про що й відрекомендувались  учасниці заняття.
     Дані заходи, розроблені для безробітних жінок допомагають мислити з оптимізмом, не втрачати надію та вірити у краще майбутнє. Така форма проведення семінару приносить позитивні результати: до безробітних жінок повертається впевненість, особливо, коли вони тривалий час шукають роботу.

 
Уляна Півторанюк – провідний фахівець з профорієнтації
відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського РЦЗ
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *