Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прем´єр-міністр України Арсеній Яценюк дав високу оцінку відремонтованій дорозі Івано-Франківськ – Львів

Сьогодні Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк із робочої поїздкою завітав на Івано-Франківщину, де оглянув якість виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Івано-Франківськ – Львів у селі Крилос Галицького району.

Наприкінці літа 2015 року, за дорученням Президента України Петра Порошенка та сприяння Прем’єр-міністра  України Арсенія Яценюка, було виділено кошти та розпочато ремонт вказаної дороги. Перебуваючи з робочою поїздкою на Прикарпатті у жовтні минулого року, Петро Порошенко проконтролював хід виконання робіт.

«Минулого року на держаному рівні було прийнято рішення побудувати дорогу і ми це зробили. – наголосив Арсеній Яценюк. – Сьогодні ми декларуємо початок інвестиційного проекту, який буде завершений  цьогоріч, а саме, побудуємо ділянки доріг Івано-Франківськ – Чернівці та Івано-Франківськ – Рахів, а також завершимо ремонтні роботи на частині автомобільної дороги Р-24. Якісне покриття автошляхів сприяє створенню нових робочих місць, збільшує надходження до місцевих бюджетів».

Зведення автомобільних доріг, за словами Арсенія Яценюка, відбуватиметься винятково на тендерних умовах із урахуванням ціни та якості. Завдяки цьому уже вдалося зекономити 30 відсотків коштів при будівництві автошляху Івано-Франківськ – Львів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *