Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Презентація заповідника «Горгани»


               11 січня – День заповідників. Вперше цей день почали відзначати у 1997 р. за ініціативи Центру охорони дикої природи і Всесвітнього фонду дикої природи.


               11 січня – День заповідників. Вперше цей день почали відзначати у 1997 р. за ініціативи Центру охорони дикої природи і Всесвітнього фонду дикої природи.
Сучасна мережа заповідників України відіграє важливу роль у збереженні біологічного і ландшафтного розмаїття, підтримки екологічної рівноваги в природі. В нашому районі знаходиться єдиний на Прикарпатті унікальний природний заповідник «Горгани», який містить, зокрема, масив сосни кедрової європейської – про це розповіла у вступному слові завідувач відділу краєзнавчої літератури Р. Грушецька.

            Працівник сектору екологічної освіти ПЗ «Горгани» Людмила Кравчук зробила презентацію заповідника, розповіла про основні завдання: охорона території, збереження флори і фауни, науково-дослідна, видавнича діяльність, еколого-просвітницька робота тощо. Заповідник є справжнім національним скарбом. Збереження, дбайливе його використання – обов’язок не лише працівників заповідника, але й жителів краю, адже ми повинні залишити цей скарб нащадкам – вважає Людмила Петрівна.

            Присутні переглянули відеофільм «Таємничі Горгани». Раїса Грушецька провела огляд книг, брошур, рекламних буклетів про заповідник «Горгани», які є у фонді краєзнавчого відділу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *