Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень


17 червня Президент України підписав законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення діяльності Українського інституту книги з підтримки розповсюджувачів видавничої продукції та надання сертифіката на придбання книг».

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

«Державна допомога на придбання книжок має на меті не лише активізувати український книжковий ринок, але й сприяти розвитку культури читання та популяризації української книги, зосереджуючись на молодій аудиторії», — сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Цей закон передбачає надання громадянам України, які досягли 18-річного віку, державної допомоги на придбання книг. Реалізація цієї програми розпочнеться вже цього року. Закон також уточнює перелік документів, необхідних для надання книгарням державних субсидій, що компенсуватимуть орендну плату за приміщення.

Спільними зусиллями команд МКІП, Міністерства цифрової трансформації України та Українського інституту книги підготовлено Порядок надання громадянам України державної допомоги на придбання книг. Наразі триває плідна праця над удосконаленням процедури та узгодженням цього Порядку з іншими центральними органами державної влади.

Детальніше за посиланням:

https://mcip.gov.ua/…/prezydent-ukrayiny-pidpysav…/

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *