Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент України сьогодні візьме участь у заходах до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру

Сьогодні, 6 жовтня, о 19:00 у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр» Президент України Володимир Зеленський візьме участь у заходах до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

О 19:25 виступ Президента України транслюватиметься онлайн на офіційній фейсбук-сторінці Офісу Президента України.

Також на запрошення Президента України Володимира Зеленського з державним візитом в Україні перебуває Президент Держави Ізраїль Іцхак Герцог.

Президенти України та Ізраїлю спільно з іншими високими делегаціями візьмуть участь у заходах зі вшанування 80-х роковин масових розстрілів у Бабиному Яру. У зв’язку з цим сторони підкреслили необхідність збереження пам’яті про Голокост, як і важливість просвітницьких зусиль на національному та міжнародному рівнях з метою запобігання рецидивам таких жахливих злочинів.

Особливу увагу було приділено ролі Праведників народів світу з України у порятунку євреїв під час Другої світової війни. Сторони підкреслили важливість продовження просвітницьких зусиль, спрямованих на увічнення пам’яті та поширення інформації про Голодомор 1932-1933 років в Україні та рішуче засудили будь-які прояви шовінізму, нетерпимості, ксенофобії та антисемітизму.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *