Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент: Надія Савченко – символ України і Українки для всього світу. Ми подвоїмо зусилля, щоб її повернути

 

 
Під час вручення державних нагород видатним жінкам, серед яких – учасниці бойових дій, волонтери, вчителі, видатні спортсменки, Президент особливо відзначив подвиг Надії Савченко: «Я хочу згадати жінку, яка є символом України і Українки, для всього світу. Вчинок Надії Савченко та її поведінка зробили і роблять для України величезну справу».

         Коментуючи оголошення українською льотчицею сухого голодування, Президент відзначив, що Україна і він особисто подвоять зусилля для повернення її на Батьківщину. «Ми подвоїмо зусилля для того, щоб повернути Надію додому. Це надзвичайно важливо, важливо для мене, важливо для України, важливо для кожного з нас», – підкреслив Петро Порошенко.

         При цьому Президент висловив тверде переконання, що в Росії немає справедливого суду. «Цей фарс абсолютно не варто продовжувати», – зазначив він.

         «Я прочитав її виступ, який мав бути оголошений Надією у суді. Незламна воля українки, не просто українки, а офіцера Збройних Сил України, яка зі зброєю в руках робила те, що має робити кожен українець – захищала рідну землю. Її незламність та її твердість сьогодні не лише створили образ – символ і забезпечили потужну підтримку всередині нашої держави. Сьогодні кожен українець пишається кожним українським Героєм. Серед цих справжніх Героїв одне з перших місць займає Надія Савченко», – наголосив Президент.

         Всього, за весь час проведення антитерористичної операції, участь в бойових діях взяло близько 1200 жінок.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *