Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент провів зустріч з керівниками фракцій парламентської коаліції

Президент Петро Порошенко провів робочу нараду з лідерами фракцій, які входять до парламентської коаліції. Глава держави наголосив на необхідності активізувати роботу над законопроектами, які необхідні для виконання коаліційної угоди, а також були напрацьовані на Національній раді реформ, щоб прискорити процес реформування держави.

Петро Порошенко також наголосив на своїй принциповій позиції щодо приватизації державних підприємств, які не впливають на державну безпеку і можливість продажу яких підвищить інвестиційну привабливість України. «Думаю, що ми маємо продовжити процес проведення прозорих і ефективних конкурсів з приватизації, але обмежити участь бенефіціарів, які мають російське походження», – сказав Петро Порошенко.

Крім того, Глава держави закликав розглянути законопроект про скасування застави при скоєнні важких злочинів та корупції, щоб «заблокувати можливість злочинцям виходити під заставу». Глава держави відзначив, що розраховує на підтримку депутатської коаліції в цьому питанні.

Президент також наголосив на важливості волонтерських ініціатив щодо покращення постачання та забезпечення українського війська. «Все, що стосується безпеки та оборони, необхідно поставити пріоритетними і першочерговими для розгляду», – сказав він.

Глава держави наголосив, що Конституційна комісія, яка персонально вже сформована, розпочне роботу та проведе засідання вже на початку наступного тижня. Він закликав на політичному рівні зробити кроки щодо прискорення конституційної реформи, зауваживши на необхідності децентралізації влади та скасуванні суддівської та депутатської недоторканості.

В зустрічі також взяли участь Голова Верховної Ради Володимир Гройсман та Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *