Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент: У 2014 році соціальні виплати не будуть скорочуватися

  

  
news-image
Глава держави наголосив на соціальній спрямованості проекту Держбюджету на наступний рік. «Бюджет 2014 року, я однозначно вам скажу, стосується соціальних виплат – вони не будуть скорочуватися», – сказав Президент в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Також, за словами Віктора Януковича, продовжиться підвищення заробітних плат і пенсій, і для цього є необхідні ресурси. «2014 рік – він буде важким. Ми не розраховували, що він буде легким. Але ми бачимо, за рахунок чого буде наповнення бюджету», – сказав він.

На переконання Глави держави, зростання заробітних плат стане основою для підвищення пенсій.

Він також назвав неприпустимими кроки щодо зменшення заробітних плат, соціальних виплат задля виконання вимог МВФ або для реалізації реформ.

Глава держави також зазначив, що в бюджет наступного року вже закладено кошти на виконання Програм розвитку регіонів. «По кожному регіону ми маємо сьогодні вже програму і ми, безумовно, будемо їх оголошувати – що ми будемо робити, що ми будемо будувати», – констатував Віктор Янукович.

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку («Студія 1+1»), Андрію Куликову (телеканал ICTV), Ларисі Губіній («5 канал») та Олегу Панюті (телеканал «Україна»).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *