Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент України Петро Порошенко: Молимось за визволення українців від нашестя чужинців

news-imageПрезидент Петро Порошенко під час урочистих заходів з нагоди хрещення Київської Русі-України подякував українським церквам та організаціям за підтримку Збройних Сил України у війні, яку більше двох років тому Москва розв’язала проти «золотоверхого Києва».
«Категорично не сприймаю паліативні форми як-то абстрактний «збройний конфлікт» чи «збройне  протистояння». Це оцінки з чужого, неукраїнського голосу. Те, що відбувається на Сході, називається «нашестям чужинців», – наголосив Глава держави, додавши, що цьому українському словосполученню не складно знайти аналог і в церковнослов’янській мові.
Президент подякував церквам та релігійним організаціям, які продовжують підтримувати Божим словом, молитвою і гуманітарною допомогою українських захисників та допомагають полегшити страждання мирного населення, спричинені російською агресією та промосковськими бандами. Глава держави закликав святих отців продовжити молитви за загиблих українських воїнів та військових, які зараз боронять Україну.
«Щоб визволитися нам, українцям, від нашестя чужинців, «молимось до Тебе, Владико миру i спокою нашого, щоб як щезає дим, так нехай щезнуть вороги нашi; i як порох розсипається вiд вiтру, так нехай розвiються їхнi злi задуми знищити державу нашу Українську», – зазначив Петро Порошенко.
Президент також вірить, що до спільної молитви за вигнання чужинців приєднається небесний заступник Русі-України та її князь Володимир: «Піднявши однією рукою хрест, з іншої не випускає меча, щоб боронити нашу рідну землю».
Глава держави зазначив, що попри міжнародну підтримку перемога залежить від українців. «І найголовніша духовна зброя нашої перемоги – це наша єдність», – наголосив Президент.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *