Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент закликає віднайти шляхи до примирення між сторонами подій Другої світової війни

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості пошуку шляхів до порозуміння та примирення між усіма сторонами трагічних подій Другої світової війни.

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості пошуку шляхів до порозуміння та примирення між усіма сторонами трагічних подій Другої світової війни.

«Ми маємо шукати внутрішній мир і спокій у діалозі між українцями і нащадками українців, які були розділені війною на ворогуючі табори. Кожна сторона повинна намагатися зрозуміти іншу позицію. Зрозуміти, що треба бути разом, жити в одній країні, будувати спільне майбутнє», – заявив Президент на урочистому зібранні з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, у якому взяла участь делегація ветеранів війни з Івано-Франківщини. 

На переконання Глави держави, нацистський і радянський тоталітаризм відійшли у минуле назавжди, «і не повернуться ніколи». «Демократія, свобода та соціальна справедливість, духовність, життя та потенціал кожної особистості – такими є наші спільні цінності національного руху вперед», – підкреслив Віктор Янукович. 

За його словами, один з основних уроків війни в тому, що сила українського народу – в його єдності. «Наша держава пройшла довгий нелегкий шлях. І сьогодні ми можемо стверджувати – ми зберегли єдину і багатоманітну Україну, відновили її державність і заклали фундамент її майбутнього в колі розвинутих європейських націй», – наголосив Президент.

Віктор Янукович: Держава підтримує програми з пошуку і впорядкування поховань жертв війни
 
 
Держава підтримує програми з пошуку і впорядкування поховань жертв війни. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на урочистому зібранні з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр, у якому взяла участь делегація ветеранів з Прикарпаття.
 
 
«Наш святий синівський обов’язок – пам’ятати про всіх загиблих і піклуватися про наших ветеранів. У всіх регіонах України держава підтримує програми з пошуку і впорядкування поховань жертв війни», – сказав Віктор Янукович. Глава держави нагадав, що цього року святкуватиметься 70-річчя звільнення Києва від загарбників, а незабаром – 70-річчя звільнення України. «Це – великі дати в історії нашої країни, і держава зробить все необхідне, щоб вони були відзначені належним чином», – наголосив Президент.
 
 
Прес-служба голови ОДА

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *