Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

При проектуванні та будівництві очільники ОТГ повинні дотримуватися вимог стратегічної екологічної оцінки

Застосування вимог щодо стратегічної екологічної оцінки та оцінки впливу на довкілля до проектів будівництва на території ОТГ вивчали представники прикарпатських громад в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» і Мінрегіону, в рамках тренінгу «Реалізація проектів будівництва на території ОТГ, адаптація до вимог законодавства та їх дотримання».
Одним з основних акцентів була відповідність проектів будівництва стратегічним пріоритетам розвитку ОТГ. На цьому зосередив увагу радник з питань регіонального розвитку ЦРМС Ігор Мельничук.

У свою чергу радник з питань просторового планування та управління ресурсами ІФ ЦРМС Тетяна Данилів розповіла про законодавчі зміни, яких вимагають відтепер проекти будівництва.

«Сьогодні, коли ми говоримо про будівництво на території ОТГ, то маємо розуміти усі законодавчі зміни. Головні зміни полягають у тому, що до документів місцевого планування, тобто детальних планів території, застосовують екологічні вимоги. Тепер СЕО (стратегічна екологічна оцінка) вимагається для таких документів місцевого планування генеральні плани, плани зонування та детальні плани територій», – наголосила Тетяна Данилів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *