Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатці сплатили до бюджету більше 4,4 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

Як повідомили в головному управлінні ДПС в області за січень-жовтень 2020 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 4436,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 91,9 млн гривень.

Із загальної суми до державного бюджету надійшло майже 1125,6 млн грн цього податку, що на 91,9 млн грн більше, ніж торік. Місцеві скарбниці отримали 3311,1 млн грн, що на 274,5 млн грн більше показника 2019 року.

Податківці зазначають, що податок на доходи фізичних осіб є основним податком, який формує доходи місцевих громад. Загалом збільшення надходжень до місцевих бюджетів свідчать про ефективність роз’яснювальної роботи, які проводить податкова служба спільно з місцевими громадами стосовно декларування найманої праці та сплати податків до бюджету.

Нагадаємо, суб’єкти господарювання (податкові агенти), які нараховують (виплачують) дохід, який підлягає оподаткуванню на користь фізичних осіб, зобов’язані утримати податок на доходи фізичних осіб та сплатити його до бюджету.

При цьому, якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, податок на доходи фізичних осіб перераховується до бюджету протягом трьох банківських днів з дня що настає за днем такої виплати. Разом з тим, якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується платнику податку, то податок необхідно сплатити до бюджету не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *