Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатці вшанували пам’ять загиблого у зоні АТО/ОСС захисника Донецького аеропорту Григорія Семанишина

Сьогодні українці вшановують захисників Донецького аеропорту, котрі упродовж 242 днів боронили даний стратегічний об’єкт. Серед них були військові, волонтери, медики. Сотня захисників принесли на вівтар незалежності та територіальної цілісності нашої держави власне життя. За їхню мужність, непереможну силу духу, безстрашність оборонців летовища назвали «кіборгами».

18 січня 2016 року поблизу ДАП від тяжкого поранення загинув і учасник Революції Гідності, доброволець із Прикарпаття Григорій Семанишин. Боєць із групою повертався із завдання та підірвався на розтяжці. Лікарі боролися за його життя, але їм це не вдалося.

Сьогодні за загиблим захисником в Івано-Франківську відслужили поминальну панахиду, на якій побував і голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

«Цей день завжди нагадуватиме нам про чин українських захисників, які тримали оборону споруди 242 дні. Тоді вони витримали – не витримав бетон, – наголосив голова обласної державної адміністрації. – І «кіборгами» їх назвали через слова російського окупанта, який не міг пояснити, чому треновані та добре озброєні кремлівські загони не можуть взяти Донецький аеропорт, який обороняють кілька десятків українських захисників».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *