Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатців запрошують для участі в інформаційній сесії у рамках конкурсу, присвяченого адаптації до кліматичних змін і попередження ризиків катастроф

13 травня цього року Спільний секретаріат Програми Interreg NEXT Румунія-Україна в складі Сучавського регіонального бюро транскордонного співробітництва, разом із Керівним органом при Міністерстві розвитку, громадських робіт і державного управління Румунії проведе інформаційну сесію, у форматі онлайн, присвячену другому конкурсу стандартних проектів по Пріоритету 1 – Транскордонна увага до навколишнього середовища.

Захід присвячений місцевим і регіональним органам влади, державним установам і громадським організаціям, зацікавленим в залученні доступних фондів, в рамках оголошеного конкурсу, присвяченого адаптації до кліматичних змін і попередження ризиків катастроф на території програми. Запрошуємо всіх зацікавлених зареєструватися для участі в тренінгу https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWbQ3p9vs0paomUzCGD_WBa8_BUmfKgWXIFbHzjIc3iSaarg/viewform

Учасники, які зареєструвалися на інформаційну сесію, отримають на електронну пошту посилання Zoom, для доступу до програмної події.

Детальнішу інформацію про захід можна знайти за посиланням: https://ro-ua.net/ua/comunicare-ua/noutati-ua-2021-2027/1589-informacijna-sesia-po-drugomu-konkursu-standartnih-proektiv-v-ramkah-programi-interreg-next-rumunia-ukraina

 

ДОДАТКОВО:

Керівний орган програми Interreg NEXT Румунія – Україна оголошує конкурс стандартних проектів. Бюджет виділений на цей конкурс складає 4,47 млн. євро, а кінцевий термін подачі заявок – 16 липня 2024 року.

Конкурс проектів присвячений Пріоритету 1 – Транскордонна увага до навколишнього середовища, Специфічна ціль Сприяння адаптації до кліматичних змін та запобігання ризиків катастроф та стійкість, враховуючи екосистемні підходи.

Безповоротне фінансування одного проекту складає від 800 тис. до 1,4 млн. євро. Всі проекти повинні мати інвестиційну складову у розмірі мінімум 500 тис. євро.

Заявки на фінансування мають бути подані через електронну систему Jems.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *