Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатські рятувальники доправили допомогу колегам з Харківщини

Минулого року зведений загін прикарпатських рятувальників допомагав проводити відновлювальні роботи своїм колегам на Харківщині.

Розбирали завали, здійснювали пошук загиблих, розчищали територію від повалених дерев, підвозили питну воду місцевим мешканцям, а також разом з пожежними-рятувальниками міста Ізюм здійснювали цілодобове чергування в місцевій Державній пожежно-рятувальній частині, в яку в жовтні цього року поцілила ворожа ракета, внаслідок чого 8 рятувальників зазнали поранень, а будівля значних пошкоджень. Про це повідомляють в Головному управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області.

Цього тижня, щоб підтримати найнеобхіднішим своїх колег, до міста Ізюм вирушила допомога від прикарпатських рятувальників. Будівельні матеріали для відновлення будівлі пожежної частини, а також оргтехніку та генератор було доставлено та передано ізюмським  рятувальникам. До збору даної допомоги також долучилися благодійний фонд «Чисті серцем» та ПАТ «Івано-Франківськцемент».

Ворог руйнує пожежні частини та вбиває рятувальників,але йому ніколи не зруйнувати нашу волю,віру та людяність,адже рятувальники це одна велика родина і наша сила у нашій єдності!!!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *