Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатські рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки під час жнив

Працівники Коломийського РУ ГУ ДСНС Івано-Франківської області провели інформаційно-профілактичні заходи в Коломийському районі, спрямовані на запобігання втратам зернових культур внаслідок пожеж.

Рятувальники поспілкувались з аграріями та нагадали їм основні правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватися під час жнив, а також обстежили дані підприємства з метою попередження виникнення пожеж в місцях зберігання зернових культур.

Під час профілактичних рейдів рятувальники звернули увагу власників на забезпеченість достатньою кількістю первинних засобів пожежогасіння, відповідність вимогам пожежної безпеки електромереж, наявність пожежної сигналізації тощо.

Також працівники Служби порятунку нагадали аграріям, що комбайни обов’язково повинні бути обладнані мінімум двома вогнегасниками та іскрогасниками, а також лопатами, мішками або цупкою тканиною. Поблизу угідь має завжди знаходитися роздільна від дороги смуга та ємність з водою.

Для всіх працівників фахівці ДСНС провели додаткові протипожежні інструктажі, під час яких особливу увагу звернули на правила застосування вогнегасників, алгоритм дій у випадку пожежі, своєчасне очищення техніки від післяжнивних залишків та перевірку її справності.

Всім співрозмовникам фахівці вручили інформаційні листівки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *