Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатські рятувальники взяли участь у семінарі у польському місті Карліно

У місті Карліно Західнопоморського воєводства Республіки Польща відбувся семінар на тему «Вибух та виверження нафти в Карліно в 1980 році», в якому взяла участь делегація від управління ДСНС в області, яку очолив Володимир Чернецький.
Одним із історичних фактів допомоги українських пожежників Польщі є те, що 9 грудня 1980 року поблизу польського містечка Карліно на буровій «Дашево-1» виникла пожежа. За проханням польського уряду, для надання допомоги в її ліквідації виїхали екіпажі пожежних на автомобілях газоводяного гасіння (АГВГ-100) із м. Івано-Франківська, Львова, Сум і Речиці (Республіка Білорусь), які працювали в екстремальних умовах та ліквідували зазначену пожежу.

Для участі в цьому семінарі були запрошені геологи, нафтовики, військові, представники влади, рятувальники польські та пожежні з Івано-Франківщини. Серед них і Петро Ващишак, який в 1980 році в складі екіпажу на спеціальному автомобілі АГВГ-100 брав участь в гасінні надскладної пожежі на нафтовій свердловині.

Обговорено етапи та методи ліквідації пожежі, досвід, який був здобутий в ході її гасіння, та важливість допомоги іноземних партнерів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *