Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпатські спортсмени вибороли 6 нагород на чемпіонаті світу

Відразу шість нагород здобули прикарпатьські спортсмени на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное.

Змагання відбувалися в італійському місті Ауронцо-ді-Кадоре.

Честь нашої країни захищали 43 спортсмени, серед них і прикарпатці, які мають на своєму рахунку переможні результати.

Віталій Пристай здобув одразу три найвищі нагороди:

у складі каное-двійки став чемпіоном на дистанції 1 кілометр та здобув «срібло» на дистанції 500 м, у складі каное-четвірки отримав «бронзу» на дистанції 500 м.

Ірина Федорів у складі каное-четвірки виборола «бронзу» на дистанції 500 м та у каное-двійці (мікс) «срібло» на дистанції 500 м.

Ксенія Романчук для скарбниці збірної команди України у складі каное-двійки (мікс) здобула бронзову нагороду на дистанції 5000 м.

Усі спортсмени є вихованцями Школи вищої спортивної майстерності та тренуються під керівництвом заслужених тренерів України Миколи Перога та Тетяни Дмитрук.

Зі здобутими нагородами спортсменів привітала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

“Вітаю нашу талановиту і наполегливу молодь, їхніх наставників, які зуміли привести своїх підопічних до таких результатів”, – зазначила очільниця Прикарпаття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *